O nás

DanKuchen – kuchyne

Vitajte vo svete kde sa prelína najnovší design s pokrokovou technológiou a vytvára nový ergonomický celok – vašu novú kuchyňu.

Kuchyňa už dávno nie je len pracovňa, kde sa pripravuje večera pre ,,pána domu,, sediaceho pred telkou a kde sa v nedelu vyklepávaju povinné rezne. Je to miesto často prepojené s obytnou časťou, kde trávite chvíle so svojou rodinou alebo si užívate kávičku s priateľmi.

Premyslite si jej ergonomické potreby, rozmiestnenie, tvaroslovie a koncept. Sme tu nato aby sme vám s tým pomohli a usmernili vaše rozhodovanie práve tým smerom, ktorý je správny práve pre vaše osobité potreby a nároky.

DanKüchen, ako najvačší výrobca v Rakúsku, vám ponuka kompletný sortiment kuchynských dvierok, pracovných dosiek a madiel, ktorých kombináciou a tvaroslovím vytvoríte pre vás jedinečnú zostavu, kde sa budete cítit ,,ako doma,, a práca sa stane potešením.

dankuchen – kuchyne a interiéry

BORY MALL 0903 992 882

predajňa z ulice svornosti presťahovaná do STYLA

zlaté piesky – PALACE

všetko sa začína skizou pri káve

dankuchen kuchyne dankuchen kuchynedankuchen kuchynedankuchen kuchynekuchyne dankuchendankuchen kuchynekuchyne dankuchen

dankuchen už nie sú len kuchyne ,, ale koncepty bývania a dokonalé interiéry

kuchyne dankuchendankuchen kuchynedankuchen kuchynedankuchen kuchynedankuchen kuchynekuchyne dankuchendankuchen kuchynedankuchen kuchyne